• aikido_federacija_makedonija.jpg
  • macedonian_aikido_federation.jpg

spase

  • macedonian_aikido_federation_real_aikido_01.jpg
  • macedonian_aikido_federation_real_aikido_02.jpg
  • macedonian_aikido_federation_real_aikido_03.jpg

Share

agencija mladi sportwcrayoutube

 Фото галерија

Посетители

Имаме присутни 28 гости и нема членови

Продавница

Аикидо Федерација на Македонија - Реален Аикидо


Адреса: ул. Стив Наумов број 61а


7000 Битола,  Република Македонија

 Претседател на Аикидо федерација на Македонија      

 

Ѓуро Илиќ,  7 Дан      

 

Тел: +389 70 207 655      

 

eMail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.">Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.