• aikido_federacija_makedonija.jpg
  • macedonian_aikido_federation.jpg

spase

Аикидо Федерација на Македонија - Реален Аикидо

Контакт

Ѓуро Илиќ, 7 Дан - Претседател на Аикидо федерација на Македонија

Адреса:
ул. Стив Наумов број 61а Битола 7000 Република Македонија

Телефон: +389 70 207 655

Преземи ги информациите како: Визит карта

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

agencija mladi sportwcrayoutube

 Фото галерија

Посетители

Имаме присутни 49 гости и нема членови

Продавница

Аикидо Федерација на Македонија - Реален Аикидо


Адреса: ул. Стив Наумов број 61а


7000 Битола,  Република Македонија

 Претседател на Аикидо федерација на Македонија      

 

Ѓуро Илиќ,  7 Дан      

 

Тел: +389 70 207 655      

 

eMail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.">Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.